Farský ples

V sobotu 20. januára sa v Karloveskom centre kultúry  vo veľkom slávilo a tancovalo. Konal sa náš tradičný farský ples Karloveskej za účasti našich bratov minoritov, mnohých farníkov a ďalších hostí z okolitých farností. Samotnému podujatiu predchádzala svätá omša v kostole sv. Michala.

V programe sa predstavil mladý tanečný pár z miestneho tanečného centra, detský folklórny súbor Kremienok, kapela Tuzex band hrajúca nestarnúce hity našej i svetovej scény, DJ Peťo z divadla Nová scéna a program moderovala naša šarmantná farníčka Alenka Jurčacková. 

Veľa zábavy prinieslo i žrebovanie tomboly, do ktorej boli zaradené hodnotné ceny. Prvou cenou bola zbierka príležitostných vatikánskych mincí, ktorú už tradične venoval náš „vatikanista“ brat Lucián. Výťažok z tomboly dosiahol takmer 1.200 eur a bol venovaný na podporu činnosti Spojenej školy sv. Františka z Assisi.

Výborný catering a skvelá hudba sa výraznou mierou podieľali na skvelej plesovej atmosfére. Poslední zo 150 účastníkov sa rozišli ráno o 04.00 hod.

📝 a 📷: Vladimír Šimko, Človek a Viera - Slovensko